Yol Yardım / Çağrı Merkezi: 0554 874 17 28 Türkçe

Acil Yol Yardım ve Lastik

ACİL YOL YARDIM TELEFON: 0554 874 17 28

Araba ile yolda giderken başınıza gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesi aracınızın arızalanmasıdır. Ufak bir araç arızası bile size sıkıntı dolu saatler yaşatabilir. Hele tek başınıza seyahat ediyorsanız ve şehir merkezinden uzak bir yerdeyseniz problem iyice işin içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Öte yandan en az araç arızalanması kadar sık karşılaşılan lastik patlaması sorunu da benzer sıkıntılara sebebiyet verir. Üstelik araç arızalarında hemen bir yol yardım hizmetine başvurulurken, lastik patlamalarında sorunu yardım almadan çözme eğilimi daha yaygındır. Bununla birlikte patlak lastik değişimi, çoğu zaman tahmin edilenden çok daha fazla zaman alır.

 

LASTİK YOL YARDIM HİZMETİ NEDİR?

Profesyonel hizmet veren yol yardım firmaları, lastikleri de güvence altına alır. Lastik yol yardım hizmeti, seyahatiniz esnasında yolda güvenle gitmenizi sağlayan en önemli unsurların başında gelen lastiklerinizin patlaması ya da zarar görmesi durumunda anında devreye girer.

 

YOL YARDIM EKİPLERİMİZ YANINIZDA

Keyifle yolda aracınızı sürdüğünüz sırada, lastiğinizin arızalanması sizi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir. Yedek lastiğiniz yoksa ya da var olan yedek lastiğinizi değiştiremiyorsanız sizin için tek çözüm yolu gözükür; acil bir şekilde lastik yol yardımı için uzman bir ekipten destek istemek. Aracınızın tek lastiği patlak ise gelen lastik yol yardımı ekibi itina ile aracınızın lastiğini değiştirebilir; ancak eğer birden fazla lastiğinizde sorun varsa gelen lastik yol yardım ekibi çekici ile aracınızı en yakın servise ya da lastikçiye götürür.