Yol Yardım / Çağrı Merkezi: 0554 874 17 28 Türkçe

Hakkımızda

Günlük hayatımızın ulaşım araçlarından olan otomobillerin, bakım, onarım ve kontrolleri, istisnasız tüm araç sahipleri için, ihmal kabul etmeyen hayati öneme sahip olduğu gerçeğinden hareketle; Ülkemizde ve dünyada, her gün binlerce trafik kazası sonucu kaybedilen yüzbinlerce can kaybı ve rakamlarla ifadesi zor olan, mal ve değer zayiatına sebep olan trafik kazaları sürücü hatalarının yanı sıra; ÖZELLİKLE OTOMOBİLLERİN TEKNİK BAKIM VE AYARLARININ, İHMAL İLE PERİYODİK OLARAK YAPILMADIĞINDAN KAYNAKLANDIĞI, ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN EN ACI VE CAN YAKICI GERÇEKLERİNDENDİR.

 

Kurucumuz Onur DURDİ"nin Yetkili servis tecrübesi olup bu tecrübe ve bilgiyi  sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Bu nedenle, her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

 

Memnuniyetiniz Başarımızdır…

 

Service Center İzmir daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için Üst segment modellerin mekanik, yürüyen aksam, elektrik, elektromekanik, kaporta ve  tüm dallarındaki tüm arızaları, profesyonel kadrosu, son teknoloji ekipmanlarıyla, hızlı ve ekonomik yollarla çözüme kavuşturmaktadır.

 

Profesyonel yedek parçacılarımız aracınızın ihtiyacı olan yedek parçayı gerek kuvvetli stoklarımızdan, gerekse distribütor firmalardan temin etmektedir. Temin edilen yedek parçalar aracınıza en uygun fiyata monte edilmekte olup garanti şartları dahilinde 1 yıl garantilidir.