WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Acil Yol Yardım ve Lastik

  Anasayfa    Acil Yol Yardım ve Lastik

  Her sürücünün kabusu, uzun yol esnasında araç arızalanması ve lastik patlaması ihtimalleridir. Şehirler arası sürüşte, özellikle de en yakın tesis ya da benzinlik kilometrelerce uzaktayken can sıkıcı bir hal alan bu durum, şehir trafiğinde de yollar hali hazırda tıkalıyken eşit düzeyde stres yaratabilir. Aracınızın bakımlarını düzenli yaptırsanız bile hesapta olmayan, önüne geçemediğiniz arızalar gelişebilir. Lastik patlaması ise tamamen kontrolünüz dışında meydana gelen bir talihsizliktir.

  Belli önlemler alarak bu tür çıkmazlardan en az stresle, en kısa sürede çıkabilirsiniz. Bu önlemlerin arasında en önemlisi elinizin altında hazır tuttuğunuz bir yol yardım hizmeti iletişim numarasıdır. Yol yardım lastik değişiminin yanı sıra, çeşitli pek çok hizmet içerir. Zor anınızda profesyonel ekipmanlarla yardımınıza yetişerek aracınıza gereken onarımın yapılmasını sağlar.

  Acil Yol Yardım Hizmeti

  Acil yol yardım hizmeti kapsamında, gerektiği durumlarda aracınızın çekici ile en yakın servise götürülmesinin yanı sıra, anında müdahale ile düzeltilebilecek sorunlar yol kenarında onarım ekipmanları vasıtasıyla hizmetinize sunulur. En kısa sürede yolculuğunuza devam etmenizi sağlayacak çözümler hedeflenerek aracınızın analizi yapıldıktan sonra onarımı sağlanır.

  Aracınızın aniden arızalanarak çalışmayı bırakması ya da lastiğinizin patlaması halinde, umutsuzluğa kapılmak yerine, bulunduğunuz lokasyonda doğrudan yardım alabilmeniz için 7/24 hizmet veren bir acil yol yardım firmasının telefon numarasını her an rehberinizde bulundurmanız, sizi zaman harcamaktan ve stresten kurtaracaktır. Yol yardım ekipleri en kısa sürede size ulaşıp pratik çözümlerle hizmet vererek yola devam etmenizi sağlayacaktır.

  Yol yardım hizmeti lastik değiştirme, yakıt ikmali, akü takviyesi, motor ve beyin testi gibi pek çok arıza çözüm ve analizini, kaldığınız yerde anında yapacak donanıma sahip ekiplerce hizmetinize sunulur. Elverişsiz arazi şartları, ekstrem hava durumları, trafik kazası gibi hesapta olmayan durumlara karşı önlem almak, huzurlu yolculuğun temelidir.

  Lastik Yol Yardım

  Lastik patlaması durumunda pek çok sürücü lastiğini kendi başına değiştirmeyi tercih edebilir. Fakat bunu sık sık yapmayan, dolayısıyla pratik alışkanlığı olmayanlar için lastik değiştirme süreci düşünüldüğünden çok daha fazla zaman alabilir. Yol yardım hizmeti sayesinde, değişimi hızlandırarak daha kısa sürede yola devam edebilirsiniz. Yardım hattını aradığınız takdirde aracınızda bulundurduğunuz yedek lastik, yol yardım ekibi tarafından yolda kaldığınız alanda sorunsuzca değiştirilir. Yedek lastiğiniz yoksa, servisin temin ettiği lastik ile değişim sağlanır. Tek lastikte problem olması durumunda yerinde onarım sağlanırken, birden fazla lastik patlak ise, aracınız çekici ile en yakın servis noktasına alınır ve en kısa sürede sürüşe hazır hale getirilir.

  Yol Yardım Ekiplerimiz Yanınızda

  Aracınız yeni ve bakımları tam bile olsa, bakımında bir eksiklik, bozulmaya yüz tutmuş bir parça ya da öngöremediğiniz bir arıza oluşabilir. İyi sürücünün sorumluluklarından bir tanesi, her koşulda 7/24 hizmet alabileceği kaliteli bir servisle anlaşmış olmaktır. Zorlu hava ve yol koşullarında, uzun yolculuklarda, şehir içinde ve şehre uzak bölgelerde, yol yardım ekiplerimiz hizmetinizdedir. Service Center İzmir olarak önceliğimiz, bize ulaştığınız andan itibaren, yolda kaldığınız bölgeye en kısa süre içinde intikal ederek aracınızın arıza analizini kapsamlı ve hızlı bir şekilde sağlamaktır. Gereken onarımları yol kenarında ya da 7/24 çalışan en yakın servis noktalarımızdan birinde yaparak, aracınızı yola çıkmaya hazır hale getirmek ve bu can sıkıcı süreci kolayca atlatmanıza yardımcı olmak görevimizdir.

  Acil Yol Yardım hakkında bilgi alabilir, iletişim numaramızdan yol yardım ekiplerimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Güvenli, sağlıklı ve huzurlu yolculuklar için Service Center İzmir her zaman hizmetinizdedir.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.