WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Bentley Özel Servis

  Anasayfa    Bentley Özel Servis

  Bentley aracınızın durumunu ve performansını korumak adına düzenli bakım yaptırmak çok önem taşır. Yetkili Bentley servisimiz, aracınızın sürekli bakımını yönetmek adına en iyi teknik donanıma sahiptir. Teknisyenlerimiz kapsamlı bir eğitimden geçmiş ve yüksek beceri standardına ulaşmıştır, detaylara özen gösterirler. En yeni teşhis donanımlarına ve teknik destek imkanlarına Alpay Özel Servis-Service Center ayrıcalığı ile ulaşabilir, Bentley araç periyodik bakım işlemini üretimdeki standarta göre güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

  Tecrübeli servis uzmanlarımız  Bentley aracınızın sunduğu optimum performansa her an ulaşıp keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanız için araç bakım planı konusunda tüm deneyimlerini sizinle paylaşır. Bentley kalitesine gösterdiğiniz değeri dikkate alan servis elemanlarımız özenle ve orjinal yedek parçalarla tüm Bentley özel servis işlemlerini gerçekleştirir.

  Bentley Periyodik Bakım

  Bentley aracınızın sürekli bakımı sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkaracak en önemli unsurdur. Alpay Özel Servis İzmir Konak’ta tüm Bentley marka araçlarınıza özel bir hizmet sunar. Bentley Periyodik Bakım işlemleri arasında şu hizmetler vardır:

  • Ücretsiz Hasar Tespiti
  • Tamir ve bakım
  • Orjinal Yedek Parça
  • Mini Onarım
  • Kaporta Boya
  • Elektrik Kapsamı

  Servis merkezimizde bilgisayar destekli teknik altyapı ile Bentley araçlar güvenle incelenmekte ve sorunlar tespit edilerek gerekli onarımlar ve bakımlar en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

  Bentley Bakım Aşamaları

  Uzman Bentley servis personelimiz ile Bentley aracınıza yapılan onarım ve değişimler ile araç ömrü uzatılırken, sürüş keyfinizi artıracak detaylar gözden geçirilir. Bentley periyodik onarım ve bakım servisinde verilen hizmetler ve Bentley Araç Bakım aşamaları şunlardır:

  • Hava Filtresi, Polen Filtre Değişim
  • Yakıt Filtresi, Yağ Filtresi Onarımı ve Temizliği
  • Akü Bakımı
  • Ateşleme Buji Kontrolü
  • Fren Sistemi Kontrolü
  • Süspansiyon Kontrolü
  • Egzoz Sistem Kontrolleri
  • Klima Sistem Kontrolü
  • Lastik Bakımı

  Tüm Bentley bakım aşamaları deneyimli servis elemanları tarafından yetkili kişiler gözetiminde güvenle tamamlanmakta, tüm sorunlar doğru teşhis edilerek, gerekli müdahaleler özenle yapılmaktadır.

  Bentley Bakım Aralığı Ne Sıklıkta Olmalıdır?

  Bentley aracınızı düzenli bir şekilde, yetkili bir serviste bakıma almak araç ömrü ve sürüş keyfi açısından son derece önemlidir. Yılda en az bir kez ya da her 16.000 kilometrede yetkili bir Bentley servis merkezinden hizmet almanız üretici marka tarafından önerilir. Bentley araç periyodik bakım fiyatları yetkili servisimizde son derece uygundur ve aracınızda oluşacak kalıcı hasarların önceden tespiti sizi masraftan kurtaracaktır.

  Bentley servisimizde şu ayrıcalıklardan yararlanmanız mümkündür:

  • Bentley Araç Servisi ve Orjinal Parçalar:Sport, Modern veya Klasik modeldeki Bentley aracınızın korunması, bakımı ve onarımı en titiz şekilde tamamlanır, Bentley orijinal parçaları ile otomobiliniz kalitesinden ödün verilmeden kaliteli bir servis alacaktır.
  • Bentley Bakım Paketi: Bentley Bakım Paketi senelik periyotlarda teknolojik olarak donatılmış özel aracınızı ilk günkü performansında tutar.
  • Ayrıcalıklı Hizmet: Profesyonel, kusursuz ve dinamik bir ekiple tüm bakım ve onarım hizmetlerini güvenle alabilir ve Bentley konforunu uzun yıllar boyunca yaşayabilirsiniz.
  • Alpay Hızlı Servis (Pit Stop): Ayrı bir atölyede verilen bu hızlı hizmet 1.5 saati aşmayan bir süre içinde acil onarım işlerini halletmek için verilir.
  • Alpay Vale Hizmeti Vale hizmeti ile servis merkezimize gelemeyen müşterilerimizin araçlarına ulaşılır, gerekli işlemler tamamlanarak araç teslimi istenilen adrese yapılır.
  • Uzman Kadro: Alanında uzman kadromuz modern teknik donanım sayesinde tüm onarım ve bakım işlemlerini titizlikle yerine getirir.
  • Alpay Yol Yardım Hizmeti:Alpay Oto Acil Servis yolda yaşanan arızalar ve kaza durumunda 7/24 hizmetinizdedir.

  Alpay Bentley Bakım Servisi, İzmir Konak İlçesinde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki Bentley sahiplerine hizmet verir. Kaliteli ve güvenli Bentley bakım olanağından yararlanmak için bize ulaşabilir, mekanik sorunlar, aracın iç ve dış aksamındaki sorunlar, Bentley araç periyodik bakım için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru, rezervasyon veya talepleriniz için formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.