WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Ferrari Özel Servis

  Anasayfa    Ferrari Özel Servis

  Teknolojik olarak en gelişmiş Ferrari servis ve bakım-onarım tesislerinden biridir. Ferrari özel servisimizde gerekli tüm bakım ve işlemler, alanında yetkin personellerimiz ile son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılır. Tam müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir.

  Amaca yönelik özel aletler,  bilgisayarlar ve teşhis ekipmanı dâhil olmak üzere çok çeşitli ekipmanlarla donatılan Service Center, bu araçlar ve bilgili kadrosu ile Ferrari marka araçlarınıza hızlı ve doğru bir şekilde onarım sağlar.

  Ferrari’nizin bakım ve onarımında güvenebileceğiniz tesis, Service Center; İzmir ve ilçelerine Ferrari marka araçların özel servis hizmeti ile araç bakım ve onarımlarınızı özenle yapar. Yağ, filtre değişimleri, tüm parça kontrolleri, online araç güncellemeleri, acil yol yardımı, lastik bakım-tamir işlemleri ve 101 nokta checkup ile aracınızın genel durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Tüm bakım-onarım hizmetleri, beğendiğiniz ve uygulanmasını istediğiniz aksesuarları aracınıza özveri ile uygular. Size en uygun parçayı temin ederek orjinal yedek parça ve aksesuarlarla destek verir.

  Service Center Ferrari Özel Servis, Tamir ve Düzenli Bakım Merkezi, güçlü teknik altyapısı ve teknolojisi ile tüm arızaları ve sorunları hızlı ve ekonomik yollarla çözüme kavuşturur. Müşteri odaklı yaklaşımıyla Ferrari’nizin bakım ve onarımında güvenebileceğiniz alanında en iyi tesis olarak yer alır.

  Ferrari Periyodik Bakım

  Periyodik bakımlar; Ferrari otomobillerini  kusursuz şekilde çalışır durumda tutmak için tasarlanmış; sürüş keyfini, güvenliğini devam ettirmek ve zaman içerisinde performans, kalite seviyelerini korumak için yılda bir defa yapılması gereken bakımlardır. Firmamız uzman teknisyenler yardımıyla aracınızın periyodik bakımlara azami özeni gösterir ve araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılar.

  Her türlü onarım veya servis işlemlerini gerçekleştirme kapasitesine sahip Service Center, tüm bu işlemleri ve daha fazlasını güvenle gerçekleştirir. Uygun araç periyodik bakım fiyatları ile aldığınız tüm hizmetlerden tam ve garantili bir memnuniyet duymanızı sağlar.

  Ferrari Bakım Aşamaları

  Ferrari’nizi en iyi çalışma durumuna döndürmek için tüm bilgi ve birikim, ekibimizin parmak uçlarında.  Hizmetlerimiz ve bakımlarımız aracınıza özel ve detaylıdır.

  Ferrari periyodik bakımlarında sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  • Tüm bakım ve onarım işlemleri
  • Yağ ve filtre değişimleri, temizliği ve onarımları
  • Fren, aydınlatma, silgi kontrolleri
  • 101 nokta checkup
  • Lastik bakım ve onarım hizmetleri
  • Fren, klima ve egzoz sistem kontrolleri
  • Akü bakımı
  • Tüm araç parça ve sistem kontrolleri

  Service Center, Ferrari marka tüm araçların onarımı ve bakımı ile ilgili herhangi bir soruya hızlı ve profesyonel bir şekilde çözüm sunar ve etkin bir şekilde sonuç alınmasını sağlar.

  Bakım Aralığı Ne Sıklıkta Olmalıdır

  Belirli bakım aralıklarında ve ilerleyen km’lerde araç sahiplerinin bakımlarını düzenli olarak yaptırması gerekir. Ferrari araç bakımları, genel olarak belirlenen standart bakım süreleri haricinde aracın tipine, modeline ve yılına göre farklılık gösterebilir. Ancak benzinli ve dizel araçların her 10-12 bin km’de bir bakım yaptırmaları önerilir. Aracınızı, sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alınan genel bakım işlemlerinin ise, periyodik olarak yılda bir kez yapılması önemlidir.

  Ferrari Bakım Test Cihazları

  Ferrari markasının herhangi bir modelinde profesyonel çalışmaların gerçekleştirilebilmesi için Service Center uzman teşhis ekipmanı ile donatılır. Müşteri memnuniyeti ve güvenli sürüşe odaklanan hizmetleriyle Service Center’da tüm işlemler özenle son teknoloji test cihazı olan Orjinal Ferrari Diagnostic kullanılarak yapılır. Kalite ve profesyonellikle her aracın gereksinimlerine uygun eksiksiz ve kesin teşhis imkânı sunar. Güvenilir ve hızlı performansla sorunları çözmenize olanak tanır.

  Service Center İzmir ilinde Ferrari marka tüm araçlarınıza özel servis hizmeti sunar. Eğitimli ve uzman ekibimiz rutin bakım-onarım işlemleriniz, kontrolleriniz ve tüm Ferrari marka araç sorunlarınızda sizlere, kaliteli, verimli hizmet sunmaktan gurur duyar. Yenilenen kampanya ve avantajlı fiyat seçenekleri ile hizmet sağlar. Ferrari’nizin tüm servis ve bakım-onarım ihtiyaçlarının profesyonel ekibimiz tarafından yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru, rezervasyon veya talepleriniz için formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.