WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Hakkımızda

  Anasayfa    Hakkımızda

  Service Center

  Günlük hayatımızın ulaşım araçlarından olan otomobillerin, bakım, onarım ve kontrolleri, istisnasız tüm araç sahipleri için, ihmal kabul etmeyen hayati öneme sahip olduğu gerçeğinden hareketle; Ülkemizde ve dünyada, her gün binlerce trafik kazası sonucu kaybedilen yüzbinlerce can kaybı ve rakamlarla ifadesi zor olan, mal ve değer zayiatına sebep olan trafik kazaları sürücü hatalarının yanı sıra; ÖZELLİKLE OTOMOBİLLERİN TEKNİK BAKIM VE AYARLARININ, İHMAL İLE PERİYODİK OLARAK YAPILMADIĞINDAN KAYNAKLANDIĞI, ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN EN ACI VE CAN YAKICI GERÇEKLERİNDENDİR.

  Kurucumuz Onur DURDİ”nin Yetkili servis tecrübesi olup bu tecrübe ve bilgiyi  sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

  Bu nedenle, her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Memnuniyetiniz Başarımızdır…

  Service Center İzmir daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için Üst segment modellerin mekanik, yürüyen aksam, elektrik, elektromekanik, kaporta ve  tüm dallarındaki tüm arızaları, profesyonel kadrosu, son teknoloji ekipmanlarıyla, hızlı ve ekonomik yollarla çözüme kavuşturmaktadır.

  Profesyonel yedek parçacılarımız aracınızın ihtiyacı olan yedek parçayı gerek kuvvetli stoklarımızdan, gerekse distribütor firmalardan temin etmektedir. Temin edilen yedek parçalar aracınıza en uygun fiyata monte edilmekte olup garanti şartları dahilinde 1 yıl garantilidir.

  Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

  Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek inşaat sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır..

  Acil Yol Yardım ve Lastik

  Acil Yol Yardım ve Lastik

  Her sürücünün kabusu, uzun yol esnasında araç arızalanması ve lastik patlaması ihtimalleridir…

  Devamını Oku
  Orjinal Yedek Parca / Aksesuar

  Orjinal Yedek Parca / Aksesuar

  Sizlere Aksesuar ve Yedek Parça gibi önemli konularda da destek veriyoruz. Aracınızın dış…

  Devamını Oku
  Online Araç Güncelleme

  Online Araç Güncelleme

  Araçların belirli aralıklarla birtakım bakım kontrolünden geçmesi gerekir…

  Devamını Oku

  Markalar