WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Lamborghini Özel Servis

  Anasayfa    Lamborghini Özel Servis

  Service Center Lüks Araba Servisi Lamborghini Araçların Periyodik Bakımı

  Dünya devleri arasında yer alan, İtalya’nın önde gelen markalarından Lamborghini araçların periyodik bakımlarının, araç sahipleri üzerindeki önemi oldukça yüksektir. Kullanıma bağlı olarak araç sisteminde oluşan yıpranma ya da eskime durumlarında onarım veya değişim yapılmasına ihtiyaç duyulur. Trafikte seyir halindeki araçların güvenli seyahat edebilmesi için düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekir. Eğer bozuk bir parça fark edilmez ise ya da eksilen yağ tedarik edilip bakımı yapılmaz ise bu durum yüksek maliyetli müdahalelere ya da geri dönüşü olmayan kazalara sebebiyet verebilir. Bu sebeple periyodik bakım araçlarınız için çok önemlidir. Lamborghini marka araçların, modeline ve özelliklerine göre değişen bakım süreçleri bulunur.

  Öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem veren firmamız hassasiyet ile ve hızla hizmet vermektedir. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılacak olan bakım, onarım ve değişim hizmetleriyle  aracınızın kullanım konforu artarken, performans süresi de uzamaktadır. Her koşulda yüksek performans ve yakıt tüketimi optimizasyonu sağlaması açısından periyodik bakım araçlarınız için oldukça önemlidir.

  Lamborghini araçlarımızda yapılan periyodik bakım hizmetlerimiz;

  Yağ Filtresi Değişim/Onarım/Bakım

  Bir aracın en önemli mekanizmalarından biri olan motorun, hareketli birden çok parçaları bulunmaktadır. Yağ filtresinde bulunan yağ hareketli olan sistemin sürtünmesinden dolayı meydana gelebilecek erozyonu önleyecektir. Düzenli olarak değişimi ile temiz bir deponuz olacaktır.

  Polen Filtresi Değişim/Onarım/Bakım

  Aracınızın havalandırma sistemi insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Dışarıda bulunan toz partiküllerini araç içine almadan ayrıştırarak filtreler.

  Yakıt Filtresi Değişim/Onarım/Bakım

  Yakıt filtresi yakıtlarınızın depo edildiği alanda akaryakıtınızı pompalayıp çekerek silindirin yanma odasına aktarır. Bu sistem alınan yakıtı filtrelemektedir.

  Hava Filtresi Değişim/Onarım/Bakım

  Aracınızın en önemli mekanizmalarından biri olan hava filtresi, motor sisteminde ihtiyaç duyulan oksijeni havada bulunan zararlı parçacıklardan ayrıştırarak çalışan sistemdir.

  Egzoz Sistemi Değişim/Onarım/Bakım

  Motor içerisinde kullanılan akaryakıtın, gaz yoluyla araç dışı atılımını yapan kısımdır. Zamanla oluşan kir ve akıntının temizlenmesi gerekir.

  Fren Sistemi Değişim/Onarım/Bakım

  Aracın fren silindiri ile hareket halindeyken durmasını sağlayan mekanizmadır.

  Klima Sistemi Değişim/Onarım/Bakım

  Araç içi sıcaklığı ihtiyaç duyduğunuz şekilde ayarlayabileceğiniz sistemdir.

  Buji Ateşleme Değişim/Onarım/Bakım

  Buji sisteminde yüksek akımda gelen enerjiyi kıvılcıma dönüştürerek sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlar.

  Akü Değişim/Onarım/Bakım

  Aracınızın hareket etmesini, klima sisteminin çalışmasını ve elektrik ile çalışacak olan bir çok aksamın ihtiyaç duyduğu enerji depolama alanıdır.

  Lastik Değişim/Onarım/Bakım

  Kullanım sonrası zamanla aşınan ya da mevsimsel değişim ile yapılması gereken rutin işlemdir.

  Service Center lüks araba servisimizde ihtiyaç duyulan bakım, onarım ve değişim uzmanı olan ekibimiz tarafından tespit edilir ve sağlıklı bir seyahat yapmanız için aracın ihtiyaçlarının karşılanması sonrasında tarafınıza teslim edilir.

  Ayrıcalıklı Araçlara Ayrıcalıklı Hizmet

  Lamborghini araçlarının orijinal parçaları ile; spor, modern ve klasik modelleri fark etmeksizin ilk aldığınız günkü orijinalliği ile sizlere teslim edileceğinden kuşkunuz olmamalıdır. Onarım ve değişim hususunda büyük bir özen ve hassasiyetle çalışan uzman kadromuz sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda araçlarınıza en güncel teknik donanıma sahip ekipmanlarla hizmet sağlamaktadır.

  Aracınızı alırken yapmış olduğunuz ayrıcalıklı seçiminizle, imtiyazlı özel bir hizmete yaraşan sizlere, dinamik ve profesyonel ekibimizle eksiksiz olarak hizmet vermekteyiz.

  Service Center Lüks Araba Servisi İle Lamborghini Araçların Orijinal Aksesuar Ve Hizmetleri

  Lamborghini araçlarınızı Lamborghini orijinal aksesuarları ile özel ve yaratıcı dokunuşlarla kişiselleştirebilirsiniz. Dış ve iç mekan değişimleri, çok çeşitli güvenlik sistemleri ve multimedya aksesuarları gibi eşsiz tasarımlara sahip orijinal Lamborghini aksesuarları arasında seçim yapabilirsiniz.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru, rezervasyon veya talepleriniz için formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.