WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Online Araç Güncelleme

  Anasayfa    Online Araç Güncelleme

  Araçların belirli aralıklarla birtakım bakım kontrolünden geçmesi gerekir. Araç bakım kontrolleri, aracınızda mevcut olan eksikliklerin ve arızaların giderilmesine yardımcı olur. Bu kontroller kapsamında sunulan hizmetlerden biri de online araç güncelleme hizmetidir. Service Center merkezinde aracınıza ve kişisel tercihlerinize uygun olan online araç güncelleme programını seçerek aracınızın yazılım güncellemelerini sağlar ve kişiselleştirilmiş, konforlu bir araç deneyimine sizlere sunar. Service Center, araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda müşterilerine en iyi kalitede online güncelleme programlarını sunabilmek için İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet verir.

  Online Araç Güncelleme Yapılmasının Avantajları

  Online güncellemelerinin yapılmasının araç sahibine sağladığı birtakım avantajlar vardır. Bu tür avantajlardan müşterilerin faydalanabilmesi için hizmetin alanında uzman bir firmadan alınması ve araca uygun güncelleme programının seçilebilmesi önem arz eder. Bu avantajlar şu şekilde özetlenebilir;

  •          Araç güncellemesi ile araç sahibinin isteğine uygun bir kişiselleştirilmiş kullanım imkânı sunar ve araç kullanımında kolaylık sağlar.
  •          Eski tarihli araçlarınızın eskiyen yazılımlarının güncelleştirerek yeniler ve yeni modellere sunulan yazılım hizmetlerinden eski araç sahiplerinin de faydalanmasına olanak sağlar.
  •          Yakıt tüketiminde tasarruf sağlar, motor gücü ile araç performansını artmasına yardımcı olur.
  •          Trafik kazası ile araçta yaşanabilecek diğer tür arıza risklerini azaltır.

  Online Araç Güncelleme Hizmeti Nerelerde Yapılmalıdır?

  Günümüzde Türkiye’deki otomotiv sektöründe faaliyet gösteren çoğu şirket, araç sahiplerine online güncelleme hizmeti sunar ancak bu şirketlerin birçoğu güvenilir bir nitelik taşımaz. Ayrıca bu şirketlerin bünyesinde bulunan kadrolar, araçlar için doğru programların seçilmesi konusunda müşterilerine yardımcı olabilecek düzeyde yeterli bilgi ve donanıma sahip değillerdir. Bu kadroların araçlar üzerinde yapacakları en küçük bir değişiklik, araçlara kalıcı zararların verilmesine sebebiyet verir.

  Yeterli tecrübe ve deneyim kazanmış kadromuzla İzmir Bornova’da kurduğumuz ve müşteri memnuniyetine büyük önem veren Service Center gerek İzmir’de yaşayanlar gerekse şehir dışından gelmek isteyen tüm araç sahipleri için en iyi kalitede hizmet sunar. Kadromuzun sahip olduğu yeterli deneyim ve donanım sayesinde Service Center, online güncellemeler hakkında ihtiyaç duyulan her konuda müşterilerine yardımcı olabilecek her türlü bilgi ve donanıma sahiptir.

  Hatalı Online Araç Güncelleme Yapılmasının Sonuçları

  Doğru bir araç güncellemesinin yapılmasının sağladığı avantajlar olduğu kadar hatalı bir araç güncellemenin getirdiği olumsuz sonuçlar da vardır. Bu olumsuz sonuçlar, güvenilir ve uzman bir kadroya sahip olmayan firmalarda yaptıracağınız güncellemeler sonrasında ortaya çıkar. Bu tür olumsuz sonuçlar şu şekildedir;

  • Hatalı bir güncelleme aracın beyninde ve elektronik aksamında zararların doğmasına sebebiyet verecektir. Uzman bir servisten hizmet almayan araç sahiplerinin karşılaşabilecekleri en ağır sonuçlardan biri budur.  Bu sonucun gerçekleşmesi halinde araçta geri dönülemez arızaların ortaya çıkması ve yüksek bir değer kaybının yaşanması kaçınılmazdır.
  • Her güncelleme paketi farklı türde marka ve modelde araçlar için aynı sonuçları doğurmaz. Bu nedenle bu alanda yeterli bilgi ve tecrübesi bulunmayan bir firmanın, aracınıza uygun bir güncelleme paketi uygulayarak sizlere kaliteli bir hizmet sunması mümkün değildir.
  •      Hatalı bir güncelleme aracın yakıt tüketiminin artmasına yol açar, motor gücünün azalmasına sebep olur.

  Araca hatalı bir güncelleme uygulandığının anlaşılması halinde aracın derhal durdurulması gerekir. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde irtibat numaraları kullanılarak Service Center merkezimize ulaşılmalıdır.

  Online Araç Güncellemesi İçin Service Center İzmir’de Sizleri Bekliyor

  Siz de aracınızın en iyi kalitede güncelleştirme hizmetinden faydalanmasını istiyorsanız İzmir’deki Service Center merkezine bekleriz. Ayrıca, bizlere e-posta yoluyla ulaşabilir veya iletişim numarasını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.