WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM
  Orjinal Yedek Parca / Aksesuar

  Anasayfa    Orjinal Yedek Parca / Aksesuar

  Yedek Parça ve Aksesuar

  Yedek parça ve aksesuar tedariği araç sahibi olan herkes için önem arz eden bir konudur. Otomobiller, farklı işlevlere sahip olan aksamların bir araya getirilmesiyle oluşturulan donanımlı taşıtlardır ve her bir parçanın yedeği mutlaka bulunur. Araçları oluşturan parçalardan bazıları kullanım ömrünün dolmasına bağlı olarak, bazıları ise hasar görmesi sebebiyle değişim gerektirebilir. Daha güvenli bir sürüş için değişim gerektiren parçanın araçtan uzaklaştırılması elzemdir. Oto aksesuar, daha çok kişilerin zevklerine göre araçlarında değişiklik yapmak istedikleri durumlarda tercih ettikleri bir seçenektir. Yedek parça ve aksesuar aksamları çok geniş bir kapsam dahilinde değerlendirilir. Dolayısıyla; araçların yaşı, modeli gibi özellikleri göz önünde bulundurularak uygun parça veya aksesuar seçimi yapmak mümkündür.

  Yedek Parça Hizmeti

  Sürücülerin belli periyotlarda araçlarının bakım ve onarımını yaptırmaları daha sağlıklı bir trafik ortamının oluşması için temel teşkil eder. Çeşitli sebeplerle hasar görmüş veya işlevini yitirmiş parçalar bu süreçte tespit edilebilir. Oto yedek parça ihtiyacı iç donanım veya dış donanım malzemesi olmasına göre çeşitlilik gösterir. Fren balataları, fren diski, motor ve motor yağı, hava filtresi gibi aksamlar iç donanım parçalarıdır. Bu parçaların eskidiği veya zarar gördüğü hemen fark edilemeyebilir. Bu nedenle rutin bakımlarının yapılması ve gerektiğinde değişimlerinin gerçekleştirilmesi önemli bir unsurdur. Araçların dış donanım parçalarında oluşan hasarlar bazı sürücüler tarafından göz ardı edilebilir. Ancak gerektiğinde dış donanım parçalarının değişimi de iç donanım parçalarının değişimi kadar önemlidir. Araçları oluşturan her bir parçanın güvenli bir sürüş için önemli işlevi vardır. Dış donanım parçası olarak önem verilmemesine rağmen sileceklerde oluşacak bir hasar görüş alanınızı kısıtlayarak büyük kayıplar vermenize yol açabilir. Diğer bir dış donanım parçası olan direksiyonun manevra kabiliyetini yitirmesi istenmeyen durumların yaşanmasına sebep olabilir. Bu nedenle küçük büyük demeden, zamanı gelmiş veya hasar görmüş tüm parçalar için değişim yapılması zorunludur. Oto yedek parça seçimi kadar yedek parça hizmeti aldığınız işletme de önemlidir. Değişimi yapılacak yedek parçanın orjinal veya muadil ürün olması aracın durumuna göre belirlenmelidir. Ayrıca parçanın aracın güvenliğine, konforuna ve performansına olumsuz bir etkisi bulunmaması gerekir. Aracınıza uygun yedek parça hizmeti verecek bir işletme seçerek sürüş konforunu ve güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

  Aksesuar Hizmeti

  Oto aksesuar ürünleri, araç sahiplerinin araçlarını kendi zevklerine göre donatmasına imkan verir. Sundukları estetik görünüm dışında konforlu sürüş için tercih edilen aksesuarlar da bulunur. Sürücülerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri aksesuar yelpazesi oldukça geniştir. Ses donanım sistemleri en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Ses sisteminin kalitesini artıran hoparlörler sayesinde sürüş keyfini artırmak mümkündür.  Zevkinize göre seçebileceğiniz koltuk kılıfları ve paspaslar sayesinde, aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Özellikle yeni üretim olan araçlarda bulunan sesli uyarı sistemi, navigasyon, araç içi kamera gibi aksesuarlar bazı araçlarda yer alır. Ancak tüm bu aksesuarların sonradan araçlara entegre edilebilmesi mümkündür. Oto aksesuar ürünleri güvenli araç kullanımı açısından oldukça büyük faydalar sağlar. Geri görüş kamerası olan dikiz aynaları kullanarak aracınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Park sensörleri herhangi bir engele yaklaşıldığında sesli uyarı vererek olası bir kazanın önüne geçebilir. Araç konforunu etkileyecek aksesuar hizmetini doğru adresten almaya dikkat etmelisiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Service Center, yedek parça ve aksesuar hizmetinde müşteri memnuniyetini zirveye taşır. Aracınızla ilgili her türlü yedek parça ve aksesuar ihtiyacına en kısa sürede cevap alabilmek için Service Center müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

  SERVİS RANDEVUSU

  SERVİS RANDEVUSU

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Service Randevusu Al
  7/24 SERVİSE TESLİM

  7/24 SERVİSE TESLİM

  Service Center randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

  Randevu Al
  DAHA FAZLA BİLGİ

  DAHA FAZLA BİLGİ

  Service Center hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

  Bize Ulaşın

  Her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

  Servis Randevu Formu

  Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.